EasyPay mundëson duelin legjendar Mayweather vs McGregor

Po flasin të gjithë për duelin e mijëvjeçarit këtë fundjavë i cili ka thyer shifra rekord arkëtimi. Bëhet fjalë për betejën midis amerikanit Mayweather dhe irlandezit Mcgregor që pritet të tejkalojë çdo parashikim shikueshmërie.

EasyPay është kujdesur që ju të mos humbisni mundësinë të përjetoni çdo emocion që do të dhurojë dueli i shumëpritur. Për vetëm 500 lekë, ju mund të shijoni transmetimin live gjatë gjithë kohëzgjatjes së duelit nga ora 1:00 e mëngjesit, ditën e dielë në DigitAlb.

Konsiderojeni veten me fat! Një biletë për të ndjekur ndeshjen  mes kampionit amerikan dhe irlandezit kushton nga 500 deri në 10 mijë Dollarë. Amerikanët duhet të nxjerrin nga xhepi 90 Dollarë për ta parë ndeshjen nga ekrani, ndërsa një anglez duhet të paguajë 20 Stërlina. Ndërkohë që nëpër Europë prenotimi i eventit në formatin Pay Per View kushton jo më pak se 30 Euro në të gjitha format e rezervimit, si nëpërmjet televizionit apo edhe në internet apo nëpërmjet telefonit.*

Për ju, vetëm për 500 lekë! Çfarë po prisni? Kliko këtu dhe mos mungo në eventin legjendar!

 

*S: supersport.al

Posted in: