Blog

 • Pozicion Vakant në Departamentin e Marketing në EasyPay

  Growth Marketing Specialist/Manager (sipas eksperiencës) Rreth EasyPay: EasyPay është një nga kompanitë FinTech kryesore në Shqipëri që prej 8 vjetësh. Ne jemi një platformë gjithëpërfshirëse pagesash digjitale që u japin mundësinë njerëzve të bëjnë pagesa brenda portofolit tonë të gjerë të shërbimeve lokale, duke kursyer kohë, para dhe duke rritur rehatinë. Klientët mund të kreditojnë […]

 • Ikona e hip hop-it shqiptar, Unikkatil vjen në Mitrovicë, në 27 Korrik

  Duke filluar nga sot EasyPay do të ofrojë  shitjen e biletave për koncertin ikonës së hip hop-it shqiptar, Unikkatil që do të zhvillohet në Mitrovicë, Kosovë, në 27 Korrik, tek stadiumi “Adem Jashari“. “Unikkatil është një reper, këngëtar, shkrimtar dhe interpretues nga Kosova që jeton në Bronx, New York. Mesazhet që përcjell Unikkatil në këngët […]

 • Fishekzjarre ofertash në EasyPay nga DigitAlb!

  Festojmë së bashku në EasyPay, 15 vjet DigitAlb me superoferta! Paguani abonimin tuaj të preferuar me EasyPay dhe përfitoni deri në 5000 LEKË ULJE. Klientët e rinj kanë mundësinë të përfitojnë dekoderat FALAS ose Flybox duke filluar nga 50% ULJE! Kujdes! Ofertat e mëposhtme janë të vlefshme deri në 15 Korrik! Përfitoni në EasyPay nga ofertat e DigitAlb Zgjidhni paketën tuaj të preferuar […]

 • Maratona Tiranës 4, më 13 Tetor 2019 – Regjistrohu online me EasyPay

  Maratona e Tiranës rikthehet me datë 13 Tetor 2019 në edicionin e saj të 4-të. Me një pjesëmarrje të moshave të ndryshme nga shumë vende të ndryshme të botës, ky event mund të cilësohet si eventi më i madh sportiv i kryeqytetit dhe jo vetëm. Këtë e tregon edhe pjesëmarrja e 2500 vrapuesve nga shumë […]

 • Linda Shomo, anëtarja më e re e bordit të Innovation Nest

  Linda Shomo, CEO & Themeluese e EasyPay është anëtarja më e re e bordit të Innovation Nest, rrjetit të parë në Shqipëri me Business Angels nga i gjithë Ballkani që ka për synim mbështetjen e ideve të reja teknologjike në rajon. Më shumë rreth Innovation Nest: Innovation Nest është një Rrjet me Business Angels nga i gjithë Ballkani […]

 • Linda Shomo në ‘Argument’: Inovacioni është në radhë të parë mendësi!

  Mbrëmjen e së hënës Znj. Linda Shomo, CEO & Themeluese e EasyPay ishte e ftuar në emisionin ‘Argument’ në ScanTV për të ndarë mendimin dhe eksperiencën e saj lidhur me temën e trajtuar: “Sfida Shqiptare e Inovacionit”. Gjithashtu pjesë e panelit të diskutimit ishin të ftuar dhe Fabiola Duro, Drejtuese e Innovation Nest; Kushtrim Shala, […]