Te rejat

 • SKosmetics nga Sara Karaj, blini online me EasyPay

  SKosmetics e themeluar nga Vlogger-ja Sara Karaj është realiteti i parë shqiptar që ofron brandin e saj të produkteve kozmetike. SKosmetics ofron make up për të lehtësuar jetën tuaj të përditshme. Frymëzuar nga përvoja e gjatë e Sarës në produktet e kozmetikës dhe nga komuniteti i saj i bukurisë në internet, SKosmetics është krijuar për të […]

 • Worldwide Hotel Technology Conference 2020- I ftuar special Anthony Melchiorri

  Softmogul, kompania e cila ofron një platformë për menaxhimin e hoteleve, këtë herë organizon konferencën Worldwide Hotel Technology Conference 2020, më 20 Mars 2020, tek  arTurbina, Tiranë. Softmogul, organizon konferencën Worldwide Hotel Technology Conference 2020, me të ftuar special Anthony Melchiorri më 20 Mars 2020, tek  arTurbina, Tiranë. Hotelieri dhe prezantuesi i famshëm i emisionit […]

 • Një hap për Durrësin, vrapim sensibilizues më 23 shkurt në Durrës

  Një hap për Durrësin është një vrapim sensibilizues, jo një garë e mirëfilltë. Kjo iniciativë si një event sportiv është iniciuar nga sportistja Deborah Keçi nga Durrësi. “Ndonëse në një situatë të pakëndshme, jam shumë e lumtur të jap ndihmesën time modeste për qytetin tim të dashur Durrësin, duke besur tek fuqia e SPORTIT për […]

 • ARTI I KOMUNIKIMIT DHE SUPERFORMULA – 25 Janar, në Prishtinë

  Bëhuni pjesë e ARTI I KOMUNIKIMIT DHE SUPERFORMULA dhe përjetoni një ekperiencë unike në këtë trajnim praktik dhe super përfitues me ekspertët e të folurit në publik (Arjeta Dhima, Eglent Bici dhe Adrian Hoxha). Ventrilokuistja e parë shqiptare Arjeta Dhima sëbashku me Eglent Bici (Founder/CEO at MEI Realty, Real Estate Broker, Success Coach/ Trainer) dhe Adrian Hoxha […]

 • Filmi I LOVE TROPOJA (Gjall A Vdek),  biletat online me EasyPay

  Për herë të parë pallati i Kongreseve do të shëndrohet në një kinema madhështore, në të cilën do të shfaqet filmi i shumëpritur I LOVE TROPOJA (Gjall A Vdek). Shumë personazhe të njohura  dhe  dashura nga publiku shqiptar do të jenë pjesë e kastit. Po ju zbulojmë disa prej tyre: Ermal Mamaqi, Enca Haxhia, Irgen […]

 • Super Oferta në DigitAlb, përfitoje me EasyPay!

  Magjia e festave sjell sërish ofertën e fundvitit nga DigitAlb! Përfitoni abonimin tuaj me ulje direkt nga aplikacioni EasyPay ose vizitoni pikat tona në të gjithë Shqipërinë për të marrë paketën e plotë të uljeve. Më poshtë mund të gjeni një përmbledhje të ofertave: Paketa Familjare: Përveç uljes në çmim (nga 3-12 mujore), klientët me abonime […]