trovo de opções binárias no minhateca opções binárias trader sincero ml forex binary options brokers reviews binary options system free download شركات تداول العملات في الجزائر jam trading yang tepat untuk binary option mas de 20 cursos de opções binária yulo aplicativo de opções binárias livro opções binárias no chiping rio riomar recife cách tính tỷ lệ lạm phát teknik trading binary option free binary options trading system opções binárias iq opciones binarias mejor tiempo binary option trading platform luno mt4 binary option extension trading binary option dengan deposit 1 pagina automatizada de opciones binarias confiable100 warren biffet binary option ıq opsiyon binary options selain olymtrade top us binary options sites what is mt5 binary options phim hoat hinh meo va chuot demo binary options brokers opciones binarias secreto del exito contract là gì opções binárias mercado financeiro estrategia opciones binarias ganadora robot forex hieu qua opções binárias cvm brasil opções binárias wi mt4 signals for binary options ebook binary options trading quantos reais dá pra ganhar por mês com opções binárias las opciones binarias funciona hướng dẫn cài đặt metatrader 4 binary option bot 2.0 opções bináres caio sasaki opções binárias opções binárias no brasil o que são binary options live chart hướng dẫn chơi forex cho người mới bắt đầu binary options trading robot software binary options loss vốn hóa là gì opções binárias e robô trader fbs investor sinais de opções binárias itm ganar mucho dinero con opciones binarias tips dan trik trading binary option di iq options e verdade sobre opções binárias support and resistance indicator for binary options hotforex mt4 entender opções binárias ikili opsiyon ayrex tecnicas de operações em opções binárias telegrams de opciones binaria download binary options trading book download binary options for windows cổ phiếu đầu cơ là gì opciones binarias trabajo how does weis wave volume work in binary options operações em opções binárias e forex top 10 binary options millionaires khái niệm giao dịch quyền sử dụng đất most accurate sixty second expiry binary option indicator with alert site permite trabalhar com opções binárias sem risco binary options selain olymp trade cục dự trữ liên bang mỹ fed التسجيل في البنك الاهلي تداول opções binárias urso e tpuro sàn giao dịch btc opciones binarias v2.0 prepsignal quanto posso ganhar com opções binárias 50 uyelik bonusu veren ikili opsiyon siteleri opções binárias mt4 ou mt5 ما هو تداول الخيارات الثنائية wikipidia como pagar imposto sobre rendimentos de opções binárias create a binary options website in online cara bermain di olymp trade mercado de opções binárias horario como saber que broker en opciones binarias es mejor como operar en opciones binarias 2019 binary login expert option penipuan comprar opciones binarias google binomo dang nhap korvo binary option swift code la gi giao dich forex sa binary options bire.ikili opsiyon tutorial live binary option ba millonario de opciones binarias opções binárias sma invertir en opciones binarias a largo plazo pdf sàn giao dịch forex binary option trading 2019
Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

EUR
USD
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
.

Pyetje të shpeshta

+Çfarë është EasyPay?
EasyPay është Institucion i Parasë Elektronike i cili zotëron një platformë digjitale pagesash dhe transfertash, e cila ofron shërbime të shpejta dhe të sigurta. dhe është e pranishme në platformën Android, iOS dhe Windows. Për t'u njohur më nga afër me shërbimet EasyPay, shkarkoni falas aplikacionin EasyPay.
+Si funksionon EasyPay?
Së pari, duhet të krijoni një llogari EasyPay, e cila mbushet nëpërmjët kartave tuaja të kreditit (Visa ose MasterCard), direkt nga llogaria juaj bankare ose me para në dorë pranë pikave EasyPay. Kur llogaria EasyPay është e mbushur, mund të filloni menjëherë të kryeni pagesa ose transferta në kohë reale.
+Pse duhet të zgjedh EasyPay?
Sepse është shumë e thjeshtë, nuk lëviz me “cash” në dorë dhe shmang radhët e gjata. Me një llogari EasyPay mund të paguani të gjitha faturat, mund të transferoni para tek njëri tjetri ose bleni produkte online në çdo kohë, nga kolltuku i shtëpisë apo kur je me pushime brenda apo jashtë territorit shqiptar.
+Janë të sigurta pagesat me EasyPay?
EasyPay ju ofron siguri maksimale në të gjitha platformat, që nga momenti i regjistrimit, nëpërmjet e dy elementëve të sigurisë (kodi unik / dhe PIN) të cilat zvogëlojnë mundësinë e manipulimeve dhe aktiviteteve të rrezikshme.
+Çfarë të bëj nëse nuk kam llogari bankare, kartë debiti/krediti ose e-banking?
Edhe nësë nuk keni llogari bankare, ju mund të regjistroheni dhe krijoni llogarinë tuaj në EasyPay. Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj EasyPay me para “cash” pranë pikave tona të shitjes.
+Nuk jam i/e sigurt nëse pagesa u krye? Çfarë të bëj?
EasyPay ju njofton me email ose sms menjëherë sapo pagesa është kryer me sukses. Nëse nuk e keni marrë emailin nga EasyPay brenda pak minutash, kontrolloni nëse emaili ka shkuar në kutinë ”spam” ose “junk”, nëse jo atëherë lutemi të na kontaktoni në: +355 4 2 264 982
+Ka kosto shtesë kryerja e pagesave me EasyPay?
Ne tek EasyPay ofrojmë shumicën e shërbimeve pa kosto shtesë ose kosto të fshehura. Për më shumë informacion për tarifat e shërbimeve, vizitoni faqen Llogaria EasyPay.
+A mund ta anuloj pagesën?
Në lidhje me anullimet e transaksioneve, ju lutem duhet të referoheni në Nenin 7 të Kushteve dhe Afateve të Ofrimit të shërbimeve EasyPay (Ne fund të kësaj faqeje).
+Përse është bllokuar llogaria ime EasyPay? Si mund ta ri-aktivizoj?
Llogaria EasyPay mund të mbyllet për arsyet e mëposhtme:
1. Me kërkesë në formë shkresore nga vetë klienti
2. Të dhënat e vendosura gjatë hapjes së llogarisë nuk perputhen me të dhënat e mjetit të identifikimit
3. Gjatë procesit të verifikimit të regjistrimit të klientit, rezultojnë të dhëna të pa sakta ose jo në perputhje me mjetin e identifikimit të klientit
4. Në rastet e kryerjes së veprimtarive në kundërshtim me Kushtet dhe Afatet e perdorimit te shërbimeve EasyPay.
Nëse ju është mbyllur llogaria, kontaktoni info@easypay.al për të aktivizuar atë në varësi të arsyeve të bllokimit.
Nëse nuk e gjeni përgjigjen e duhur këtu, atëherë na shkruani në info@easypay.al dhe ne do ju përgjigjemi në pak minuta.
×
sqShqip