Te rejat

 • Zbuloni ofertat në EasyPay nga Digitalb! Deri në 7,550 lekë ulje!

  Digitalb hedh në treg ofertën më të re! Ulje ekstreme të çmimeve. Oferta është e aplikushme vetëm për abonimet 12 mujore në paketat: Familjare (Tokësore/Satelitore) Premium (Tokësore/Satelitore) Kjo ofertë është e aplikueshme për abonentët e rinj dhe ekzistues. Drejtohuni tek pika më e afërt EasyPay ose kryeni abonimin tuaj direkt nga aplikacioni EasyPay, në Android, ose iOS për […]

 • Koncerti i parë i Capital T vjen në Sheshin Nënë Tereza më 19 Shtator

  Një ftesë e ngrohtë nga reperi  i njohur  Capital T për të gjithë fancat e tij. –“Mbajeni mend këtë datë 19.09.19. Koncerti i parë i karrierës time, i ëndërruar nga unë që në fillimet e mija po bëhet realitet. Dëshira, vullneti, puna e pa lodhur e një prej skuadrave më të mira po bëjnë të […]

 • Mirëpresim këngëtarin Michalis Hatzigiannis, 4 Shtator, Amfiteatri i Tiranës

  Në datë 4 Shtator, tek Amfiteatri i Tiranës mirëpresim këngëtarin e baladave Michalis Hatzigiannis. Ky artist njihet jo vetëm për repertorin e zgjedhur, por edhe për bashkëpunimin me ikona të muzikës greke si Haris Alexiou, George Dalaras, Dimitra Galani, Paschalis Terzis, Glykeria etj. Biletat mund të rezervohen online në faqen https://ticket.easypay.al/ ku ndodhet informacioni mbi […]

 • Ikona e hip hop-it shqiptar, Unikkatil vjen në Mitrovicë, në 27 Korrik

  Duke filluar nga sot EasyPay do të ofrojë  shitjen e biletave për koncertin ikonës së hip hop-it shqiptar, Unikkatil që do të zhvillohet në Mitrovicë, Kosovë, në 27 Korrik, tek stadiumi “Adem Jashari“. “Unikkatil është një reper, këngëtar, shkrimtar dhe interpretues nga Kosova që jeton në Bronx, New York. Mesazhet që përcjell Unikkatil në këngët […]

 • Fishekzjarre ofertash në EasyPay nga DigitAlb!

  Festojmë së bashku në EasyPay, 15 vjet DigitAlb me superoferta! Paguani abonimin tuaj të preferuar me EasyPay dhe përfitoni deri në 5000 LEKË ULJE. Klientët e rinj kanë mundësinë të përfitojnë dekoderat FALAS ose Flybox duke filluar nga 50% ULJE! Kujdes! Ofertat e mëposhtme janë të vlefshme deri në 15 Korrik! Përfitoni në EasyPay nga ofertat e DigitAlb Zgjidhni paketën tuaj të preferuar […]

 • Maratona Tiranës 4, më 13 Tetor 2019 – Regjistrohu online me EasyPay

  Maratona e Tiranës rikthehet me datë 13 Tetor 2019 në edicionin e saj të 4-të. Me një pjesëmarrje të moshave të ndryshme nga shumë vende të ndryshme të botës, ky event mund të cilësohet si eventi më i madh sportiv i kryeqytetit dhe jo vetëm. Këtë e tregon edhe pjesëmarrja e 2500 vrapuesve nga shumë […]