us binary options brokers 2018 sobre opções binárias accurate binary option strategy investir em opções binárias é legal no brasil que son las opciones financieras binarias opções binárias olimpy binary withdrawal options what are binary options uk ali nesin kitap ikili opsiyon quais os melhores horários para opções binárias how much can you make off binary options world forex binary options strategi snr binary option volatility in binary option xm mt4 for pc đô bây giờ bao nhiêu opções binárias confiável w programa para acompanhar opções binárias التسجيل في البنك الاهلي تداول rebel binary options system how to fund binary option via atm broker binary option güvenilir ikili opsiyon siteleri نظام التداول في البورصة المصرية ikili opsiyon ticareti helal mi price là gì hinh sao iq binary options is safe or not interest rate la gi gio london penjelasan lengkap mengenai binary options ley prohibe las opciones binarias quais são as melhores corretoras de.opções binárias binary option meaning in urdu trading indices binary options opciones binarias gran bretaña ic ổn áp binary options automated trading reviews options binary trading legal estratégia da aposta dupla opções binárias mabuuchinh.vn iq option กราฟหลอก situs binomo ayrex opciones binarias first start with 1 binary options trading austria opciones binarias binomo atau olymptrade ký hiệu đô la mỹ investigating binary options melhores corretoras de opções binárias do mundo como fazer um gerenciamento de risco para opções binárias ebook binary options trading melhor horario para opções binárias demo opciones binarias 30 segundos how to make money binary options trading guide iq option cara menghitung binary option hay personas que viven de las opciones binarias octafx contest binary options australia regulated giải đấu binomo site expertgyn.com binary option list of binary brokers with countdown binary options binary options strategy guide opciones binarias sin deposito bono ikili opsiyon bahis siteleri plataforma automática para opções binárias opções binárias sem frescura sebi and rbi circular about binary option in india 2020 ikili opsiyon yorumlari 2020 binary options app demo opções binárias definição curta revelando opções binárias 4.0 download pdf 1 ounce bằng bao nhiêu kg como se opera con opciones binarias las opciones binarias son dificiles opções binárias viável forum hotforex ดีไหม افضل شركة تداول في الامارات لعام 2020 م ما هي daniel vega curso opciones binarias se puede vivir con opciones binarias taringa las opciones binarias son legales en canada opções binárias e opções digitais qual o melhor site de opções binárias curso lucas paim opções binárias binomo có lừa đảo không how to win 12 times in binary option binary option demo account android biaya kursus binary option como saber que broker en opciones binarias es mejor spectre binary options review đầu tư ủy thác indicadores financeiros opções binárias oque significam as velas vermelhas e verdes opções binárias ikili opsiyon en iyi template perigo das opções binárias cvm how do binary options sites make money tentang olymp trade iq opition e opções binárias trik sukses binary option cách mua bán chứng khoán
Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

EUR
USD
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
.

Pyetje të shpeshta

+Çfarë është EasyPay?
EasyPay është Institucion i Parasë Elektronike i cili zotëron një platformë digjitale pagesash dhe transfertash, e cila ofron shërbime të shpejta dhe të sigurta. dhe është e pranishme në platformën Android, iOS dhe Windows. Për t'u njohur më nga afër me shërbimet EasyPay, shkarkoni falas aplikacionin EasyPay.
+Si funksionon EasyPay?
Së pari, duhet të krijoni një llogari EasyPay, e cila mbushet nëpërmjët kartave tuaja të kreditit (Visa ose MasterCard), direkt nga llogaria juaj bankare ose me para në dorë pranë pikave EasyPay. Kur llogaria EasyPay është e mbushur, mund të filloni menjëherë të kryeni pagesa ose transferta në kohë reale.
+Pse duhet të zgjedh EasyPay?
Sepse është shumë e thjeshtë, nuk lëviz me “cash” në dorë dhe shmang radhët e gjata. Me një llogari EasyPay mund të paguani të gjitha faturat, mund të transferoni para tek njëri tjetri ose bleni produkte online në çdo kohë, nga kolltuku i shtëpisë apo kur je me pushime brenda apo jashtë territorit shqiptar.
+Janë të sigurta pagesat me EasyPay?
EasyPay ju ofron siguri maksimale në të gjitha platformat, që nga momenti i regjistrimit, nëpërmjet e dy elementëve të sigurisë (kodi unik / dhe PIN) të cilat zvogëlojnë mundësinë e manipulimeve dhe aktiviteteve të rrezikshme.
+Çfarë të bëj nëse nuk kam llogari bankare, kartë debiti/krediti ose e-banking?
Edhe nësë nuk keni llogari bankare, ju mund të regjistroheni dhe krijoni llogarinë tuaj në EasyPay. Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj EasyPay me para “cash” pranë pikave tona të shitjes.
+Nuk jam i/e sigurt nëse pagesa u krye? Çfarë të bëj?
EasyPay ju njofton me email ose sms menjëherë sapo pagesa është kryer me sukses. Nëse nuk e keni marrë emailin nga EasyPay brenda pak minutash, kontrolloni nëse emaili ka shkuar në kutinë ”spam” ose “junk”, nëse jo atëherë lutemi të na kontaktoni në: +355 4 2 264 982
+Ka kosto shtesë kryerja e pagesave me EasyPay?
Ne tek EasyPay ofrojmë shumicën e shërbimeve pa kosto shtesë ose kosto të fshehura. Për më shumë informacion për tarifat e shërbimeve, vizitoni faqen Llogaria EasyPay.
+A mund ta anuloj pagesën?
Në lidhje me anullimet e transaksioneve, ju lutem duhet të referoheni në Nenin 7 të Kushteve dhe Afateve të Ofrimit të shërbimeve EasyPay (Ne fund të kësaj faqeje).
+Përse është bllokuar llogaria ime EasyPay? Si mund ta ri-aktivizoj?
Llogaria EasyPay mund të mbyllet për arsyet e mëposhtme:
1. Me kërkesë në formë shkresore nga vetë klienti
2. Të dhënat e vendosura gjatë hapjes së llogarisë nuk perputhen me të dhënat e mjetit të identifikimit
3. Gjatë procesit të verifikimit të regjistrimit të klientit, rezultojnë të dhëna të pa sakta ose jo në perputhje me mjetin e identifikimit të klientit
4. Në rastet e kryerjes së veprimtarive në kundërshtim me Kushtet dhe Afatet e perdorimit te shërbimeve EasyPay.
Nëse ju është mbyllur llogaria, kontaktoni info@easypay.al për të aktivizuar atë në varësi të arsyeve të bllokimit.
Nëse nuk e gjeni përgjigjen e duhur këtu, atëherë na shkruani në info@easypay.al dhe ne do ju përgjigjemi në pak minuta.
×
sqShqip