Blog

 • Filmi I LOVE TROPOJA (Gjall A Vdek),  biletat online me EasyPay

  Për herë të parë pallati i Kongreseve do të shëndrohet në një kinema madhështore, në të cilën do të shfaqet filmi i shumëpritur I LOVE TROPOJA (Gjall A Vdek). Shumë personazhe të njohura  dhe  dashura nga publiku shqiptar do të jenë pjesë e kastit. Po ju zbulojmë disa prej tyre: Ermal Mamaqi, Enca Haxhia, Irgen […]

 • Super Oferta në DigitAlb, përfitoje me EasyPay!

  Magjia e festave sjell sërish ofertën e fundvitit nga DigitAlb! Përfitoni abonimin tuaj me ulje direkt nga aplikacioni EasyPay ose vizitoni pikat tona në të gjithë Shqipërinë për të marrë paketën e plotë të uljeve. Më poshtë mund të gjeni një përmbledhje të ofertave: Paketa Familjare: Përveç uljes në çmim (nga 3-12 mujore), klientët me abonime […]

 • Oferta e disbursimeve EasyPay – Iute Credit

  Këto festa, komisionet e disbursimit të kredive Iute Credit në pikat EasyPay mund t’i kryeni me gjysmë çmimi! Oferta përfitohet në të gjitha pikat e shitjes EasyPay të autorizuara për shërbimin e disbursimit të kredive Iute Credit. Fushata zgjat deri në 31 Janar 2020. Listën e komisioneve gjatë kohëzgjatjes së ofertës mund ta gjeni më […]

 • Vlashent Sata dhe Elina Duni, koncert bamirësie në Tiranë

  Me datë 21 Dhjetor, ora 20:00, dy zërat e veçantë të muzikës shqiptare, Elina Duni dhe Vlashent Sata të shoqëruar nga Rob Luft dhe miq të tjerë artistë, do të mbajnë një koncert bamirësie të organizuar nga Fondacioni Down Syndrome Albania në Qendrën Kulturore të Katedrales Ortodokse. Shitja e biletave për këtë koncert humanitar u mundësua nga […]

 • Transfertat drejt Shqipërisë me 0 komision, të ndihmojmë së bashku!

  Pas ngjarjes se 26 Nëntorit ku tërmeti goditi vendin tonë, EasyPay dhe RIA Money Transfer ka ofruar mbështetje dhe ka shprehur solidaritet për të gjithë shqiptarët kudo ne Botë, që kanë të afërmit e tyre në Shqipëri, duke aplikuar komision zero për të gjitha transfertat hyrëse deri me datë 3 Dhjetor 2019. Duke marrë parasysh […]

 • Rage of the Rampage, festivali i parë i muzikës elektronike në Shqipëri

  Rage of the Rampage, festivali i parë i muzikës elektronike në Shqipëri, vjen në datën 20 Dhjetor, në Parkun Olimpik, Tiranë. Artistë të mirënjohur do të na bashkohen nga Gjermania, Spanja, Austria, Maqedonia, Kosova e Shqipëria, artistë të cilët kanë performuar në skenat e Tomorrowland dhe Untold Festival krah emrave të suksesshëm si Martin Garrix, […]