Blog

 • “Nën Yjet E Tiranës” rikthehet Alban Skënderaj, më 27 Shtator, tek Amfiteatri i Tiranës

  Pas kërkesave të shumta, një nga artistët më të dashur të publikut shqiptar, Alban Skënderaj rikthehet me një tjetër koncert fantastik ”Nën Yjet E Tiranës”, këtë herë në Amfiteatrin e Tiranës më  datë 27 Shtator. Alban Skënderaj shprehet plot entuziasëm për koncertin ”Nën Yjet E Tiranës”, duke ftuar të gjithë dashamirësit e muzikës së tij […]

 • “Rruga Drejt Suksesit” nga Vasil Naçi, në datat 8-10 Nëntor në EXPOCITY

  Pas sukseseve të mëparshme dhe kërkesave të shumta të shumta nga biznese e individë të ndryshëm për vazhdimin e trajnimeve të kësaj natyre, kompania On Time Concept Albania në bashkëpunimin me Agna Leadership Academy rikthehen më datë 8-10 Nëntor 2019 në EXPOCITY, me eventin “Rruga Drejt Suksesit”, ku biletat online janë mundësuar ekskluzivisht nga EasyPay. Tre […]

 • Trail Running Albania rikthehet me një garë fantastike vrapi në Voskopojë

  Ditën e Dielë, më datën 15 Shtator 2019 Trail Running Albania organizon edicionin e dytë të vrapimit malor (trail run) në malet e Voskopojës – The Wolf Trail /Shtegu i Ujkut. Por çfarë është vrapimi malor? Vrapimi Malor sjell një ndërthurje perfekte midis natyrës, vrapit dhe turizmit aktiv. Voskopoja është një ndër destinacionet më atraktive […]

 • Zbuloni ofertat në EasyPay nga Digitalb! Deri në 7,550 lekë ulje!

  Digitalb hedh në treg ofertën më të re! Ulje ekstreme të çmimeve. Oferta është e aplikushme vetëm për abonimet 12 mujore në paketat: Familjare (Tokësore/Satelitore) Premium (Tokësore/Satelitore) Kjo ofertë është e aplikueshme për abonentët e rinj dhe ekzistues. Drejtohuni tek pika më e afërt EasyPay ose kryeni abonimin tuaj direkt nga aplikacioni EasyPay, në Android, ose iOS për […]

 • Koncerti i parë i Capital T vjen në Sheshin Nënë Tereza më 19 Shtator

  Një ftesë e ngrohtë nga reperi  i njohur  Capital T për të gjithë fancat e tij. –“Mbajeni mend këtë datë 19.09.19. Koncerti i parë i karrierës time, i ëndërruar nga unë që në fillimet e mija po bëhet realitet. Dëshira, vullneti, puna e pa lodhur e një prej skuadrave më të mira po bëjnë të […]

 • Mirëpresim këngëtarin Michalis Hatzigiannis, 4 Shtator, Amfiteatri i Tiranës

  Në datë 4 Shtator, tek Amfiteatri i Tiranës mirëpresim këngëtarin e baladave Michalis Hatzigiannis. Ky artist njihet jo vetëm për repertorin e zgjedhur, por edhe për bashkëpunimin me ikona të muzikës greke si Haris Alexiou, George Dalaras, Dimitra Galani, Paschalis Terzis, Glykeria etj. Biletat mund të rezervohen online në faqen https://ticket.easypay.al/ ku ndodhet informacioni mbi […]