Blog

 • Trail Running Albania rikthehet me një garë fantastike vrapi në Voskopojë

  Ditën e Dielë, më datën 15 Shtator 2019 Trail Running Albania organizon edicionin e dytë të vrapimit malor (trail run) në malet e Voskopojës – The Wolf Trail /Shtegu i Ujkut. Por çfarë është vrapimi malor? Vrapimi Malor sjell një ndërthurje perfekte midis natyrës, vrapit dhe turizmit aktiv. Voskopoja është një ndër destinacionet më atraktive […]

 • Zbuloni ofertat në EasyPay nga Digitalb! Deri në 7,550 lekë ulje!

  Digitalb hedh në treg ofertën më të re! Ulje ekstreme të çmimeve. Oferta është e aplikushme vetëm për abonimet 12 mujore në paketat: Familjare (Tokësore/Satelitore) Premium (Tokësore/Satelitore) Kjo ofertë është e aplikueshme për abonentët e rinj dhe ekzistues. Drejtohuni tek pika më e afërt EasyPay ose kryeni abonimin tuaj direkt nga aplikacioni EasyPay, në Android, ose iOS për […]

 • Koncerti i parë i Capital T vjen në Sheshin Nënë Tereza më 19 Shtator

  Një ftesë e ngrohtë nga reperi  i njohur  Capital T për të gjithë fancat e tij. –“Mbajeni mend këtë datë 19.09.19. Koncerti i parë i karrierës time, i ëndërruar nga unë që në fillimet e mija po bëhet realitet. Dëshira, vullneti, puna e pa lodhur e një prej skuadrave më të mira po bëjnë të […]

 • Mirëpresim këngëtarin Michalis Hatzigiannis, 4 Shtator, Amfiteatri i Tiranës

  Në datë 4 Shtator, tek Amfiteatri i Tiranës mirëpresim këngëtarin e baladave Michalis Hatzigiannis. Ky artist njihet jo vetëm për repertorin e zgjedhur, por edhe për bashkëpunimin me ikona të muzikës greke si Haris Alexiou, George Dalaras, Dimitra Galani, Paschalis Terzis, Glykeria etj. Biletat mund të rezervohen online në faqen https://ticket.easypay.al/ ku ndodhet informacioni mbi […]

 • Pozicion Vakant në Departamentin e Marketing në EasyPay

  Growth Marketing Specialist/Manager (sipas eksperiencës) Rreth EasyPay: EasyPay është një nga kompanitë FinTech kryesore në Shqipëri që prej 8 vjetësh. Ne jemi një platformë gjithëpërfshirëse pagesash digjitale që u japin mundësinë njerëzve të bëjnë pagesa brenda portofolit tonë të gjerë të shërbimeve lokale, duke kursyer kohë, para dhe duke rritur rehatinë. Klientët mund të kreditojnë […]

 • Ikona e hip hop-it shqiptar, Unikkatil vjen në Mitrovicë, në 27 Korrik

  Duke filluar nga sot EasyPay do të ofrojë  shitjen e biletave për koncertin ikonës së hip hop-it shqiptar, Unikkatil që do të zhvillohet në Mitrovicë, Kosovë, në 27 Korrik, tek stadiumi “Adem Jashari“. “Unikkatil është një reper, këngëtar, shkrimtar dhe interpretues nga Kosova që jeton në Bronx, New York. Mesazhet që përcjell Unikkatil në këngët […]